KONST / Litografier / Litografi 10267712
nr 1026 7712
Litografi
efter Joan Miró, ej signerad, motivet: 37x27
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:31:17
21/3 20:25:53